120 ministrantów i lektorów walczyło o mistrzostwo w dekanacie Biały Dunajec.

12 grudnia 2015 roku w Gminnej hali sportowej w Białym Dunajcu odbył się Dekanalny (Biały Dunajec) Etap Mistrzostw Polski w piłce nożnej halowej Służby Liturgicznej o puchar Księdza Dziekana Andrzeja Kamińskiego z Szaflar. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych:

1. Szkoły podstawowe – 1 miejsce – Szaflary. Pozostałe miejsca: Poronin Biały Dunajec.

2. Gimnazja – 1 miejsce – Bańska Niżna. Pozostałe miejsca: Biały Dunajec, Poronin, Murzasichle, Szaflary.

3. Szkoły średnie – 1 miejsce – Murzasichle. Pozostałe miejsca: Biały Dunajec, Szaflary.

Zwycięskie drużyny awansowały do etapu rejonu podhalańskiego, który odbędzie się 13 lutego 2016r.

Organizator – ks. Arkadiusz Zych. Sędzią zawodów był Pan Marek Sosiński trener piłki nożnej i nauczyciel z Białego Dunajca. Czynnej pomocy aby zawody przebiegały sprawnie udzielał Pan Andrzej Bielecki – administrator hali sportowej.

Turniej piłkarski służby liturgicznej