W niedzielę 14 czerwca dzieci z Kółka Misyjnego przy Szkole Podstawowej w Suchem w związku z trwającym w Warszawie  IV Krajowym Kongresem Misyjnym, przygotowały razem z Siostrą Nazariuszą misyjną oprawę Mszy Świętej. Dzieci regularnie wspierają materialnie Samantę - dar serca dla Afryki.

Hasłem misyjnych spotkań są słowa „Radość Ewangelii źródłem misyjnego zapału.” Działalność misyjna jest największym wyzwaniem dla Kościoła, a sprawa misji powinna być na pierwszym miejscu. Modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspieramy misjonarzy, misjonarki i prosimy o liczne i święte powołania misyjne.

Dzień modlitw za Misje