12 marca 2016r. Tomasz Galica świętował 40 lat posługi kościelnego w świątyni w Poroninie. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył bp Jan Szkodoń, który w imieniu Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza wręczył Jubilatowi Srebrny Medal Jana Pawła II za zasługi dla Archidiecezji Krakowskiej. Ksiądz Proboszcz Stanisław Parzygnat przekazał Jubilatowi błogosławieństwo Ojca Świętego Franciszka. W imieniu parafian i władz samorządowych życzenia złożyli:  Wójt Bronisław Stoch, Prezes Związku Podhalan Andrzej Skupień oraz Sołtys Stanisław Wawrytko. Wszyscy podkreślali wielkie zaangażowanie w pracę i poświęcenie Jubilata na rzecz parafii. Miałem 19 lat kiedy rozpocząłem pracę, czas od 1976 roku biegnie bardzo szybko  – wspomina Pan Tomasz.

40 lat w służbie parafii